Koncert v Dolnom Kubíne Klub 77

Dňa 8.4.2006 sa uskutočnil po krátkej odmlke KONCERT kapely lekra. Hi hi.

 

Áno áno, zase sme koncertovali a na moje počudovanie, nebolo to až take zlé, povedal by som, že to bolo naozaj dobré. Koncert sa začal v našom rodisku, Dolnom Kubíne asi o 13:00 európskeho času v Klube 77 a skončil o 6:00 ráno, ani nevieme akého času v Dolnom, či akom ani neviem. Začiatok...

 

Po úmorných noseniach aparatu presne 7 787 schodmi hore do klubu 77 sme sa konečne rozbalili a začali skušať. Čo sa tyka zvuku, samozrejme stará klasika je dobrá a ako vždy bol v pohode. Začiatok pravého koncertu bol o 21:00 hod a vtedy to všetko začalo a vypuklo. Keďže bicmen (12) a basák(11) oslavovali narodeniny, tak sme sa snažili koncert v pohode odohrat a povenovat sa im. Škoda, že nemám žiadne foto (vlastne mám - to čo je v tomto článku), ale video či DVD z toho koncertu nemám, ale bol naozaj super. Mne sa aj tak najviac pačil marek (kláves) pri odnášaní aparátu. :) .

 

Koncert sa ukončil asi o 6:00, kedy si Jožko (bicie) zobral svoju medicínu, ktorú sme mu kúpili na pamiatku a išli sme v poriadku domov. Ďalší koncert plánujeme v Banskej Bystrici a potom sa uvidí. Dufam, že tam bude dajaka fotodokumentácia spravená. Ďalšie novinky a správy nabudúce. Ľubo.