Zázrivské dni - ZRUŠENÉ (viac po kliku, zaujímavý príbeh)

Jedno pekné ráno mi prišiel veľmi pekný email od našeho fanúšika:

 

Ahoj Ľubo,

(teda neviem či sa tento mail dostane ku tebe, ale dúfam že hej) chcel som sa spýtať: pozerám na vašu stránku a vidím že budete hrať na Zázrivských dňoch. Na zázrivskej stránke som našiel že koncerty skupín sú v sobotu večer. Ak je to možné, daj mi prosím vedieť kedy začínate hrať. Chcel by som tam prísť s rodinkou len kvôli vám.
Ďakujem, Peter.

 

Musím tu napísať, že som veľmi šťastný, že Vás máme, Naši fanúšikovia pretože:

Ihneď po tomto emaile som si to teda išiel obzrieť, prečo nevedel nájsť našu kapelu medzi účinkujúcimi. Hrávame tam každý rok, všetko je dohodnuté, termín, peniaze... Tak že si to teda idem skontrolovať.

Obzerám plagát sprava zľava a Lekru nenachádzam. Volám na mestský úrad a tam ma pani najskôr pošle do kelu, že mám zavolať za 15 min no a o 15 min sa dozvedám veľmi divnú správu, že to organizuje niekto druhý a že všetky kapely museli odtial odstrániť okrem teda jednej a domácej. A že sa mi ospravedlnuje a že za to nemôže a že mi praje pekný deň. KRÁSA

 

Myslím si že toto bolo fakt nepekné chovanie usporiadateľa, ktorý nám ani nedal vedieť, že s nami nerátajú. Najhoršie je, že keby nenapísal náš fanúšik, tak tam normálne nabehneme v plnej zbroji, pretože sme nemali dôvod to nejakým spôsobom riešiť.

 

Takže veľká vďaka tebe a všetkým našim fanúšikom. Ďakujeme že Vás máme.

 

S pozdravom Ľubo Lekra.